26.07.2003
SUZUKI
Pasaules čempionāta etapā Anglijā pagaidām SUZUKI brauc lieliski. Sportisti ar SUZUKI ir izcīnījuši pirmās starta vietas gan SUPERSPORT - Chambon Stéphane  , gan SUPERBIKE - Reynolds John , gan SUPERSTOCK - Fabrizio Michel  klasēs! Lai veicas sacensībās
25.07.2003
Svētdien ir vērts nedaudz pie televizora pasēdēt.
27.07. Vācijā Sachsenring trasē būs GP posms. Pagaidām pēc pirmā brīvā treniņa labākais apļa laiks MOTOGP klasē ir Valentino Rossi. Savukārt Anglijā, Brands Hatch trasē būs pasaules čempionāta etaps SUPERBIKE,SUPERSPORT un SUPERSTOCK klasēs.   11.00 LTV7 – raidījums „MOCIS” atkārtojums.
25.07.2003
Aināram Šķerbergam personīgais apļa rekords!!
 Vakar Biķerniekos Ainārs bija ātrs kā nekad. Labākais aplis 1:46,9 Laikam atvaļinājums no motocikla nācis par labu. Arī jaunais SUZUKI iet tik labi, ka Ainārs nopircis vēl vienu jaunu tādu pašu – rezervei. Un pareizi ir – šoreiz apļa rekordu stādīšana beidzās ar vizīti pie ķirurga.  „Sīkums, skrambas tikai (lai gan sākumā tā nemaz neizskatījās), bija tā vērts” Tā Ainārs prātoja gulēdams uz nestuvēm ātrās palīdzības mašīnā, „Kad nākamais treniņš?”  
20.07.2003
Neijas SUZUKI tagad 178.86 zirgi
Jaunais motocikls jau ticis uzlabots ar Ignijet Max Power vadības bloku (nopērkams SIA VALINTA Rīgā, Mores 10). Ar šī vadības bloka palīdzību motora jauda tika palielināta vairāk kā par 15 zirgspēkiem. Nākamais solis jaudas palielināšanā būs titāna izpūtēja iegāde. Visu šo uzlabojumu rezultātā motora jaudai vajadzētu būt ap 190 zirgspēkiem . Nākamās sacensības - Biķernieki 10.08.
18.07.2003
Jaunumi Televīzijā!
Kā jau dažs ir pamanījis , tad mūsu komandas un Agra Neijas paspārnē ir tapis jauns televīzijas raidījums "MOCIS". Raidījums skatāms LTV7 plkst 11.00 svētdienas rītos ik pārnedēļ ar atkārtojumu tai pašā laikā nākamā svētdienā. "MOCIS" ir par visu , kas notiek ar motocikliem un to braucējiem , vai tie būtu sportisti , moč
Izpārdošana
Lietotas kvadru riepas Lietotu deta?u izp?rdošana.
Sadarbības partneri
Pievienot grozam
gab
Pievienot