18.06.2003
Sacīts - darīts
Kā jau iepriekš tika teikts, ka Eternit jumta segumi apsolīja Mārim Sprancim par lielisko uzvaru Baltijas Kausa izcīņas Rīgas posmā 25.maijā jaunu Michelin riepu komplektu, tad tas arī ir noticis. Eternit jumta segumu izplatītāja SIA "CEMIMPEKS" direktors Ojārs Turks pirms sacensībām Pērnavā svinīgi pasniedz Mārim balvu - labākās iespējamās riepas, ko var izmantot "B" un SUPERSPORT klasēs - MICHELIN Pilot Race2 komplektu (zinātāji saprot, ko tas nozīmē), un novēlēja arī turpmāk priecēt mūs ar jaunām uzvarām trasēs.
17.06.2003
Pasaules čempionāts BRNO
Noslēdzies pasaules čempionāta endurance trešais posms Brno trasē. Atkal ļoti labi startēja komandas ar SUZUKI GSXR 1000 motocikliem, izcīnot pirmo vietu arī šajā etapā. Kopvērtējumā pēc trīs posmiem pirmās trīs vietas ieņem SUZUKI. Uzvaras endurance sacensībās (braucienu garums ir 6-24 stundas) ir labs rādītājs SUZUKI moču kvalitātei, izturībai un ātrumam. Tas priecē arī mūsu komandas braucējus un līdzjutējus, jo lielākā daļa Eternit Verners Racing Team sportistu startē ar dažādas kubatūras SUZUKI motocikliem.
16.06.2003
Schenker kauss Biķerniekos
Noslēdzies Schenker kauss, kur motociklu ieskaitē piedalījās arī divas spēcīgākās Latvijas komandas. Šoreiz atkal labāk veicās Eternit Verners Racing Team braucējiem, kuri pirmajā pieciniekā izcīnīja četras vietas (tas nozīmē ari četri SUZUKI motocikli) - Agris Neija pirmo, Jānis Turks otro, Ainārs Šķerbergs ceturto, Henrijs Fogels piekto. Trešajā vietā finišēja Igors Miezis no Solo RT. Agris Neija izmēģināja savu jauno SUZUKI GSXR 1000 : " Ļoti labs motocikls. Pat bez jebkāda "tuninga" motors ir ļ
16.06.2003
Pērnavā Baltijas čempionāta 3.posms (19.-22.06.03)
Nākošajā nedēļas nogalē Pērnavā risināsies Baltijas čempionāta 3.posms. 19. un 20. jūnijā visu dienu noriks treniņi, 20. un 21. jūnijā kvalifikācija un sacensības. Visu dienu dienaskārtību varat atrast šeit un pieteikšanās anketu šeit. Maksa par katru treniņu dienu ir noteikta 300 EEK, dalības maksa sacensībās 700 EEK. Eternit Verners Racing Team arī būs plaši pārstāvēta šajās gonkās. Uz tikšanos Pērnavā!
13.06.2003
Agrim Neijam jauns motocikls
Pateicoties firmu Medex, Eternit jumta segumi, Verners vairumtirdzniecība, Autofavorīts, Rīga Taxi, Zemgales gāze, Kreiss atbalstam Neijas rīcībā ir uz šodienu labākais motocikls SUZUKI GSXR 1000 `03. Turpmāk Latvijas un Baltijas čempionātu posmos Neija startēs gan SUPERSPORT, gan SUPERBIKE klasēs. Pirmo reizi trasē šo motociklu paredzēts izmēģināt paraugdemonstrējumu laikā 15.06.03 Biķerniekos.
Izpārdošana
Lietotas kvadru riepas Lietotu deta?u izp?rdošana.
Sadarbības partneri
Pievienot grozam
gab
Pievienot