09.06.2003
"Kalevi suursoit - Eesti TT"
Henrijs Fogels Abi mūsējie ETERNIT-VERNERS RT braucēji Jānis Apsītis (R-1) un Henrijs Fogels (GSX-R750) startēja B-1200 klasē un turējās godam. Lai gan ar pieredzējušākiem šajā trasē igauņiem un somiem cīnīties bija pagrūti tika izcīnītas attiecīgi 5. un 6.vieta. Lielākais prieks abiem debijas reizē bija par uzvaru pār Igoru Miezi (7. vieta), kurš ir šīs klases līderis Baltijas čempionātā. "Būtu vēl viens aplis un tiktu garām arī vēl vienam igaunim un būtu 4., bet nekas - te bija tādi ātrumi, ka varu derēt, ka tagad Biķerniekos būs sekunde no apļa laika nost kā likts" tā Jānis Apsītis.
09.06.2003
Nopietni gatavojamies startam Pērnavā
21. un 22.jūnijā notiks sacensības Pērnavā - Igaunijas, Lavijas un Baltijas čempionāts meistariem un Kausa izcīņa amatieriem "B" klasē, kā arī Est-Ring Kausa izcīņa iesācējiem "C" klasē (skat. Sadaļu Sacensības). Tusiņš būs nepajokam, jo pēc abām iepriekšējām sacensībām Kauņā un Biķerniekos valstu ieskaitē Latvija ir pārliecinoši vadībā (skat. Rezultāti). Nu igauņiem ir iespēja revanšēties savā trasē.
09.06.2003
SHENKER kausa izcīņa 15. jūnijā Biķerniekos
Gatavojoties lielajai kaujai plānojam piedalīties SHENKER kausa izcīņas ietvaros rīkotajā komercgonkā 15.jūnijā. Visi uz Biķeriem, kur paredzama riktīga masveida gonka Open klasē un brauks visi kas var un kam ir ar ko. Iespējams, ka ne visi kvalificēsies startam - vietas ir tikai 36, latviešu vien ir pāri 30 un kur vēl pārējie.
27.05.2003
Rīgas posma rezultāti un fotogrāfijas
Lapai pievienoti Rīgas posma (24-25 Maijs, 2003) rezultāti (mūsu komandas braucēji izcelti). Fotogrāfiju sadaļā pievienotas fotogrāfijas no sacensībām: foto >> SuperSport 600 (SS600) 1 Marko Rohtlaan 2 Agris Neija 3 Joel Vides 4 Janis Turks 9 Maris Sprancis 10 Ainars Skerbergs 12 Dzintars BaltaisDetaizētāk >> Superbike (SB) 1 Agris Neija 2 Hanno Velt 3 Risto Klausen 10 Henrijs
26.05.2003
Latvijas un "Eternit-Verners Racing Team" uzvara Biķer
Māris Sprancis, Ainārs ŠķerbergsJānis TurksSuperbike 1 startsAinārs ŠķerbergsMāris SprancisVēl bildes >> Agris toties triumfēja visprestižākajā Superbike klasē , kurā startēt nolēma praktiski pēdējā brīdī. Lieta tāda , ka Agra rīcībā nav šai klasei atbilstoša motocikla. Taču iepriekšējā nedēļā vienu jauno Suzuki bestselleru GSX-R1000 iegādājās komandas biedrs un sponsors Ainārs Šķerbergs , kurš pēc tam , kad bija sensacionāli ar jauno moci ieguvis 3.vietu B-1200 klasē (uzvarēja I.Miezis, otrais mūsu Jānis Apsītis) laipni atļāva Agrim startēt ar savu moci. Atlika tikai uzlīmēt Nr.1. J
Izpārdošana
Lietotas kvadru riepas Lietotu deta?u izp?rdošana.
Sadarbības partneri
Pievienot grozam
gab
Pievienot