03.05.2017
Igaunijas un Latvijas čempionātu 1.posmi.
Igaunijas un Latvijas čempionātu 1.posmi.

Vienā nedēļas nogalē 2 sacensības. Daži piedalījās abās, tai skaitā Kārlis un Agris Neijas.

onboard aplis Aizputē šeit.

Langē sākums bija dubļains, mehāniķiem darba daudz. Kārlis Neija braucienos izcīnot 1. un 3. vietu kopvērtējumā tika pie 2.vietas piekāpjoties Semen Korostelev no Krievijas. Ātrs bija Kristians Stoļarovs, bet 1.braucienā kļūdījās un noslāpēja motoru, kuru iedarbināt vairs nevarēja. 

Aizputē Q100 klasē Kristians pārējiem neatstāja nekādu cerību. Otrais Kārlis Neija, par trešo vietu cīnījās Tanel Podra un Rihards Freibergs. Šoreiz ātrāks bija Tanel.

Agris Neija:"mans konstruktors pirmo pārbaudi izgājis godam. Dažas mazas niansītes jāpamaina un dampis būs gatavs sezonai. TM motors griežas ļoti labi, tāpat kā viss braucamais kopumā:) Visos startos biju pirmais gan Langē, gan Aizputē. Langē ar Goldspeed MXR, Aizputē ar Goldspeed MXR2. Un finišos arī pirmais:) Bet konkurenti gan šogad stiprāki, vai arī es švakāks:) Droši vien ka nav vairs tālu tas brīdis, kad ar svaigumu vien būs par maz, un būs jāsāk kaut ko pa bišķim patrenēties:) Būs interesanta sezona!

Paldies AR Agro, Motul, Xkross, TD&A moto. Gatavojamies nākamajiem startiem:)"


Share:


Komentāri (4)

ANITA GERARD 2018-04-09

aizdevumu! aizdevumu! aizdevumu!Vai jūs meklējat cienījamu un akreditēta privāta aizdevuma uzņēmums, kas nodrošina aizdevumu par dzīves laikā iespēja.Mēs piedāvājam visu veidu aizdevumus ļoti ātri un viegls veids, individuālie aizņēmumi, auto aizdevumi, hipotekāro kredītu, studējošo kredītu, uzņēmuma aizņēmumiem, investīciju aizdevumu, parādu konsolidācijai un daudz ko citu.Ir ticis noraidīts, bankas un citas finanšu iestādes?Jums ir nepieciešams konsolidācijas iegādes kredīts vai hipotēkas kredīts? Nav izskatīsies vairāk mēs esam atnākuši, lai visas savas finansiālās problēmas, pieder pagātnei.Mēs aizdot līdzekļus privātpersonām un uzņēmumiem, kas nepieciešama finanšu palīdzība 2 % apmērā.Nekādas sociālās apdrošināšanas numuru, kas nepieciešams un nav kredīta pārbaude nepieciešama, 100 % garantēta.Es vēlos izmantot šo vidēja jums paziņot, ka mēs nodrošinām drošu un labvēlīgu palīdzību, un mēs būsim priecīgi jums piedāvāt aizdevumu.Tad nosūtiet mums e-pastu: pieteikties aizdevumam (anitagerardloanfirm@gmail.com)
loemrntdherid1 2018-02-26

http://www.louboutinshoesoutletonlinesalecheap.com/ http://www.louboutinoutletonlinecheapshoes.com/ http://www.nikeoutletshoescheaponlinesale.com/ http://www.nikeoutletshoesonlinesalecheap.com/ http://www.nikefactoryoutletonlinestore.com/ http://www.newjordanscheapshoesonlinesale.com/ http://www.adidasoriginalssuperstarwomens.us/ http://www.newjordanscheapshoesonline.com/ http://www.newjordanscheapshoesonsale.com/ http://www.underarmouroutletstoreonlineshoes.com/ http://www.moncleronlineoutletstoresale.com/ http://www.katespadeoutletsaleonlinecheap.com/ http://www.nikeoutletshoesonlinestore.com/ http://www.nikediscountshoesoutletstore.com/ http://www.nikeoutletshoessaleonline.com/ http://www.montblancpenoutletonline.com/ http://www.headphonescheaponlineoutletstore.com/ http://www.headphonesoutletsalesonlinecheap.com/ http://www.headphonesonlinesalecheapoutlet.com/ http://www.adidasoutletonlineshoessale.com/ http://www.airjordansshoescheaponlinebuy.com/ http://www.pumashoesoutletstoreonline.com/ http://www.underarmourstoreoutletonline.com/ http://www.reebokshoesonlineoutlet.com/ http://www.headphonesoutletstoreonlinesale.com/ http://www.jerseystoreonsale.com/
dsfwe 2017-07-19

She was her only sister, http://www.fashionusaonline.ru/ and he would stand by her no matter what happened.
Valdos 2017-05-14

Labi paņēma startiņu ! Malacis. https://www.cvmarket.lv/personala-atlase

Pievienot komentāru

Vārds

Komentārs


Security Code

Izpārdošana
Lietotas kvadru riepas Lietotu deta?u izp?rdošana.
Sadarbības partneri
Pievienot grozam
gab
Pievienot